Začněte s energetikou vaší budovy správně!

Chcete mít přehled o energetické náročnosti vašeho objektu, energeticky úsporných opatřeních, které můžete využít a státních dotací, na které si můžete sáhnout? Jsme tady pro Vás.

S čím vám můžeme pomoci?

Nová zelená úsporám

Dotace pro všechny majitele domů, kteří chtějí zlepšit své bydlení, pořídit čisté zdroje energie a ušetřit za vytápění a vodu. Žádat o dotaci můžete i zpětně na již zrealizované úpravy. Program nabízí i možnost realizace svépomocí.

NZÚ- Oprav dům po babičce

Dotační program NZÚ Oprav dům po babičce je zálohová dotace pro majitele starších domů. Kromě finančních prostředků získaných ještě před samotnou realizací nabízí i možnost výhodného úvěru a rodinný bonus od 50 tisíc korun.

NZÚ-Light

Dotace na snadno realizovatelná opatření pro seniory, invalidní důchodce a příjemce příspěvku na bydlení, kteří chtějí snížit své výdaje za energie. Čerpat mohou prostředky na dílčí zateplení či na instalaci solárního systému na ohřev vody.

Potřebujete projekt?

V rámci našich služeb se kromě energetiky zabýváme také projekcí profesí TZB, jako je vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění a další. Neváhejte nás kontaktovat také s těmito požadavky!