KONTAKT

Evora Design s.r.o.

Vídeňská 376/132, Brno, 619 00

IČO: 09888322   DIČ: CZ09888322

Provozní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00

+420 607 097 849

info@evoradesign.cz




Evora Design s.r.o.

Dolnoměcholupská 894/8, Praha, 102 00

Provozní doba

Po předchozí domluvě

+420 607 097 849

info@evoradesign.cz

NAPIŠTE NÁM

Jestliže jste architekt, projektant, stavební firma, investor nebo developer a hledáte komplexní řešení pro vaše projekty bez nutnosti spolupráce s mnoha jednotlivými profesemi, pak jste právě našli to správné místo!

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Radek Peška

Výkonný ředitel, jednatel

Email: peska@evora.cz

Mobil: +420 775 559 525

Ing. Jiří Šíma, Ph.D.     

Technický ředitel, jednatel

Email: sima@evora.cz

Mobil: +420 702 137 599  

Ing. Kristýna Cigánková

Provozní a obchodní ředitelka, jednatelka

Email: cigankova@evoradesign.cz 

 Mobil: +420 607 097 849

Ing. Martin Heger

Finanční ředitel, účetní

Email: heger@evora.cz

Mobil: +420 606 256 794

TÝM EVORA DESIGN

Ing. Kristýna Cigánková

Vedoucí projekce

Email: cigankova@evoradesign.cz

Mobil: +420 607 097 849

Miroslav Purer

Projektant TZB

Email: purer@evoradesign.cz

Mobil: +420 725 559 349

Vsevolod Kozlov

Projektant TZB

Email: kozlov@evoradesign.cz


Evgenii Stepanov    

Projektant TZB

Email: stepanov@evoradesign.cz

Ing. Lukáš Molnár

Projektant TZB

Email: molnar@evoradesign.cz

Ing. Tomáš Mikeska, Ph.D.

Projektant TZB

Email: mikeska@evoradesign.cz

Michael Synek    

Projektant TZB

synek@evoradesign.cz

Mobil: +420 702 184 115 

Miriam Smolicová

Projektantka TZB

Email: smolikova@evoradesing.cz


Ing. Ján Kozla

Projektant TZB

Email: kozla@evoradesign.cz

Ing. Eliška Růžičková

Projektantka TZB

Email: ruzickova@evoradesign.cz


Adam Klusák

Projektantka TZB

Email: klusak@evoradesign.cz


Barbora Šrédlová     

Office manager

Email: info@evora.cz

Mobil: +420 722 150 190

Veronika Hegerová

Asistentka účetního

Email: uctarna@evora.cz


Marika Hudcová

Content creator

Email: hudcova@evora.cz

Mobil: +420 606 776 763

Jiří Vaverka     

Marketing, webová prezentace

Email: vaverka@evoratrade.cz

Mobil: +420 602 462 104